Пристрій пальового фундаменту

Пристрій пальового фундаменту

Під час будівництва особистого будинку потрібно багато уваги приділяти будівництву фундаменту, так як конкретно від нього залежить надійність майбутнього будинку, його стійкість і довговічність. Підстава будинку робить кілька принципових і важливих функцій, але найголовнішою буде те, що з його допомогою навантаження від будівлі передається грунту.

Тому фундамент повинен бути дуже міцним і стійким. Більш популярним і надійним підставою є пальовий фундамент, який може витримувати сильні і суворі навантаження, також служить досить довго. Тому для зведення серйозного і складної будови він підходить краще всього.

Пальовий фундамент складається з якогось кількість паль, сполучених між собою росверком, який може бути виконаний із бетону або залізобетону. Вибираються для будівництва підстави різні палі, так як вони можуть бути деревними і залізними, залізобетонними або гвинтоподібними.

Пальовий фундамент вартість якого знаходиться в залежності від матеріалу, з якого створювалися палі, також від властивостей і стану ґрунту, має вищу несучу здатність, яка домагається власного максимуму, якщо використовувати у процесі зведення гвинтоподібні палі.

Головне первісне призначення пальового фундаменту було застосування у військових цілях, для створення заснування в дуже неміцних грунтах, але зараз він застосовується для будівництва власних будинків. Навіть на нерівних ділянках можна побудувати надійний будинок, якщо використовувати для цього пальовий фундамент. Але на ділянках, в яких грунт має дуже низьку несучу здатність, рекомендується створювати основу з бетонних паль або ж залізобетонних. Бетонні палі можна створювати конкретно на будівельному майданчику, тому будівництво такого фундаменту не займає дуже багато часу і сил.