Пристрої потрібні для автономного електропостачання

Пристрої потрібні для автономного електропостачання

Постійні перебої в централізованих мережах електропостачання примушують господарів приміських будинків і дач серйозно задуматися про обладнанні, що забезпечує безперебійне електроживлення. До такого обладнання відносяться ДБЖ і різного типу генератори, що працюють на дизельному пальному, бензині, газі. Спричинитися з тим, який безпосередньо вигляд генератора/ДБЖ нагоді, вийде тільки після ретельно проведеного аналізу рис обладнання та їх відповідності умовам експлуатації.

Спочатку, потрібно усвідомити, чи буде система автономного електропостачання працювати в незмінному режимі або ж врубаться в аварійних ситуаціях при несподіваному припиненні електрики. Для безперебійної роботи гарним варіантом стануть дизельні генератори, які на відміну від бензинових аналогів володіють найкращими показниками моторесурсу і тому здатні прослужити ще довше. Плюс до всього дизельне пальне трохи дешевше, ніж бензин. Не можна при всьому цьому абсолютно точно сказати, що бензинові жахливіше, тому що це не відповідає реальності, адже вони відмінно справляються з поставленими завданнями щодо забезпечення електроживленням об'єктів різного ступеня вживання.

Що стосується кількості фаз, то для приміських будинків і дач досить однофазового обладнання. А якщо гласить про потужності, то у генератора повинен бути визначений припас на додаток до загальної цифри вживання. Провести розрахунки легко - досить скласти потужність всіх пристроїв в будинку. Установки з середніми і найвищими показниками потужності зазвичай оснащуються автоматом спрацьовує електростартером, з допомогою якого спрощується пуск. Робота дизельних, що працюють на бензині генераторів, супроводжується великим шумовим ефектом, і тому слід завчасно обмислить місце для їх установки. Зазвичай їх розташовують у підвальних приміщеннях.

Якщо розглядати блок безперебійного живлення в якості джерела автономної електроенергії, то він має певні переваги перед генераторами, якщо вживається тільки для повторного включення. Його сервіс обходиться на порядок дешевше, а термін служби головних частин (батарей) може перевищити 20 років. Але якщо до централізованої електромережі збої і повне відключення відбувається досить часто, то ДБЖ не можна іменувати найкращим варіантом, тому що його ресурси будуть дуже стрімко вичерпані.